Özel Batı Dilleri Merkezi özel dil kursları (BDM) 1971 yılında İngilizce Almanca ve Fransızca ile başladığı yabancı dil eğitimi alanına en az bu üç dil kadar önemli olan İtalyanca ve İspanyolcayı da eklemiştir.

Misyon

Yabancı dil eğitiminin herkes için bir gereksinim olduğunu görerek ülkemizde uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren Batı Dilleri Eğitim Merkezi misyon olarak beyin gücünüzü en yüksek seviyede kullanmanıza...

Vizyon

Batı Dilleri Eğitim Merkezi vizyon olarak çağdaş eğitim öğretim yöntemlerini ve güncel araç-gereçleri etkin bir biçimde kullanarak, gerek TEOG hazırlık gerekse kurs öğrencilerinin eğitiminden azami derecede yararlanmalarını amaçlanmaktadır.


 
Öğrencilerimiz en önemli referansımızdır.

Özel Batı Dilleri

Yılların Getirdiği Tecrübe


BDM Ataşehir ilçesinde etüt ve kurslarını sürdürmektedir. Kozyatağı Carrefour'a yürüme mesafesinde toplu taşıma araçlarının merkezinde olan kurumumuz genel eğitimlerinin yanında şirketlere özel programlar , PROFICIENCY,YDS ve TOEFL sınavlarına hazırlık programları ile iş ve eğitim hayatınıza başarı kolaylık sağlamayı amaç edinmiştir. Seçkin ve tecrübeli öğretmen kadrosu ile eğitim vermektedir.

İngilizce Almanca Fransızca İspanyolca İtalyanca yabancı dil eğitimleri yanında Türkçe Matematik Fen ve Teknoloji ve Sosyal Bilgiler derslerinden de okul derslerine yardımcı olmak ve TEOG başarılarını arttırmak hedeflenmektedir. Kaliteli eğitim ,kalıcı ve işe yarayacak bilgi köklü ve uzman bir kuruluştan alınır. Kendisini yetiştirip daha kültürlü daha verimli olmak isteyen herkesi bekliyoruz.

44

Başarılı Yıl


10000

Aşkın Öğrenci


1000

Aşkın Yurtdışı Eğitimi


100000

Sayısız Mutlu İnsan